Image: ARROW DOWN

Чому системи CONTOUR®?

Ми прагнемо створювати прості у використанні системи моніторингу рівня глюкози в крові, які забезпечують перевірену точність і надають людям із цукровим діабетом якісну інформацію для прийняття обґрунтованих рішень.

Якісна інформація для обґрунтованих рішень

Асортимент глюкометрів CONTOUR®PLUS продемонстрував високу точність* і простоту у використанні. Огляд асортименту можна знайти в розділі «ПРОДУКТИ» цього веб-сайту.

Ми в Ascensia Diabetes Care прагнемо, щоб наші глюкометри виконували дві основні функції. По-перше, забезпечували надзвичайно точні результати, щоб ви могли приймати обґрунтованіші рішення щодо контролю цукрового діабету. По-друге, слугували простим засобом отримання необхідної інформації, який полегшує виконання тестів завдяки новітнім технологіям і добре підходить для сучасного життя.

Глюкометри CONTOUR® відображають показники рівня глюкози в крові в стандартній для вашої країни метричній системі (мг/дл).

*Системи моніторингу рівня глюкози в крові CONTOUR®PLUS перевершують вимоги до точності стандарту ISO 15197:2013, які передбачають, що 95 % вимірюваних значень глюкози знаходяться в межах ±0.83 мг/дл від середніх вимірюваних значень, отриманих із застосуванням референтних процедур вимірювання при концентраціях глюкози < 5.55 мг/дл, або в межах ±15 % при концентраціях глюкози ≥ 5.55 мг/дл

Купити тут