Про компанію Ascensia Diabetes Care

Компанія Ascensia Diabetes Care була заснована в 2016 році шляхом придбання компанії Bayer Diabetes Care компанією PHC Holdings (раніше відомою як Panasonic Healthcare Holdings). Сьогодні ми є міжнародною компанією, яка прагне покращити здоров’я та якість життя людей із цукровим діабетом.

Уже понад 80 років компанія Ascensia, штаб-квартира якої розташована в місті Базель у Швейцарії, допомагає людям контролювати своє захворювання на цукровий діабет. Продукція нашої компанії представлена на ринку понад 125 країн по всьому світу.

Ми пропонуємо визнаний у всьому світі портфель продукції CONTOUR® — систем моніторингу рівня глюкози в крові. Крім того, ми є ексклюзивним міжнародним дистриб’ютором систем безперервного моніторингу рівня глюкози Eversense® від компанії Senseonics. Ми прагнемо розширювати портфель нашої продукції за рахунок створення інноваційних виробів, які допомагають підвищити якість життя.

Image: SITEASSETS ABOUT US ABOUT US UA

Наш підхід

Наша мета — надавати продукти і рішення, які щодня покращують життя людей, що страждають на цукровий діабет. Ми прагнемо довести, що цукровий діабет не повинен впливати на майбутнє людей і перешкоджати їх повноцінному життю.

Чому глюкометри CONTOUR®?

Наша продукція поєднує в собі передові технології з простими й зручними для користувача функціями для контролю цукрового діабету і забезпечує отримання чітких, зрозумілих і достовірних показників.

Наші технології дозволяють максимально спростити процес контролю цукрового діабету: ви отримуєте дані, які дозволяють вам приймати інформовані рішення, а прості у використанні системи моніторингу легко поєднуються із сучасним ритмом життя.

 

Історія компанії

Понад 80 років ми присвятили безперервним дослідженням, завдяки чому наша команда стала лідером у розвитку технологій і систем моніторингу рівня глюкози в крові. Наші нововведення покликані не лише задовольнити потреби пацієнтів, але й спростити й покращити їхнє життя.

 

  • Запуск удосконаленої версії нашої програми CONTOUR®DIABETES: додано нові функції для підтримки самостійного контролю для людей із цукровим діабетом

   Ascensia Diabetes Care

   2018

  • Заснування компанії Ascensla Diabetes Care шляхом продажу підрозділу Bayer Diabetes Care компанії Panasonic Healthcare Holdings Co., Ltd

   CONTOUR PLUS

   2016

  • Впровадження першого продукту лінійки глюкометрів CONTOUR®PLUS — високоточних систем для контролю цукрового діабету наступного покоління

   CONTOUR TS

   2012

  • Впровадження серії систем моніторингу рівня глюкози в крові з технологією No Coding®, зокрема глюкометри BREEZE® і CONTOUR®

   Contour

   2003

  • Впровадження першого глюкометра Glucometer Elite® із застосуванням технології самостійного забору зразка, а також першої системи моніторингу рівня глюкози в крові із забором малого об’єму зразка (3 мікролітра)

   Elite

   1993

  • Через колишній підрозділ Ames ми впровадили перший портативний глюкометр Ames Reflectance Meter

   Ames Reflectance Meter

   1969

  • Розробка першого зручного тесту в таблетках Clinitest® для вимірювання відновлювальних речовин у сечі, як-от глюкози.

   Bayer Clinitest

   1941