Наші заходи у зв’язку з COVID-19 та вплив на поставки

11. Грудень 2020

Із зростаючою кількістю випадків COVID-19 у більшості частин світу ми продовжуємо дотримуватись місцевих рекомендацій і правил для забезпечення здоров'я і безпеки наших працівників і партнерів. Більшості працівників ми рекомендуємо працювати з дому і зустрічі відбуваються у віддаленому режимі, де це є можливим.

Також ми продовжуємо спостереження та оптимізацію наших ланцюжків постачання для пом'якшення проблем, які виникають, і на сьогоднішній день ми не стикались з будь-якими помітними проблемами постачання або відсутністю необхідних матеріалів у результату пандемії.

19. березня 2020

Для групи PHC Group і компанії Ascensia Diabetes Care здоров'я та безпека наших клієнтів, працівників та пацієнтів, яких ми обслуговуємо, є першочерговим пріоритетом.

Ми продовжуємо стежити за глобальними наслідками спалаху захворюваності, спричиненої COVID-19, і вживаємо всіх можливих заходів, щоб захистити наших працівників та мінімізувати вплив на людей, які покладаються на нашу продукцію та послуги.

На сьогодні, схоже, не спостерігається безпосереднього впливу на постачання наших тест-смужок та глюкометрів, і ми не очікуємо в найближчій перспективі проблем із постачанням цієї продукції через COVID-19.

Однак ми починаємо відчувати певні транспортні труднощі в результаті посилення заходів із контролю дорожніх перевезень на кордонах та зменшення кількості комерційних рейсів, що значно знизило доступність авіаперевезень. Хоча це й не відбивається безпосередньо на нашій здатності постачати продукцію, але може вплинути на поставки для деяких ринків залежно від того, як довго триватимуть ці обмеження.

Попри все, ми маємо цілком реалістичні плани щодо безперервного ведення бізнесу, щоб забезпечити контроль міжнародних поставок нашої продукції, і тісно співпрацюємо з нашими партнерами, щоб мати можливість підтримувати виробництво й постачання смужок та глюкометрів в усі країни.

Наша продукція виробляється в Японії та Індонезії, де наразі не спостерігається затримок у процесі виробництва. Наші підприємства з пакування та розповсюдження продукції, якими керує сторонній постачальник, розташовані в Польщі та США і працюють у звичайному режимі. Ми продовжимо регулярно відстежувати ситуацію з COVID-19 і будь-які її наслідки, що можуть вплинути на наш ланцюг поставок.

Ситуація швидко змінюється, ми регулярно отримуємо нову інформацію та вказівки від органів влади і відповідно враховуємо їх для кожного ринку, на якому працюємо. Ми безперервно оцінюватимемо поточну ситуацію, щоб вчасно зрозуміти, як нам діяти далі, та публікуватимемо всю оновлену інформацію на нашому вебсайті, www.diabetes.ascensia.ua. Будь ласка, регулярно відвідуйте наш вебсайт, щоб отримати від нашої команди актуальну інформацію з приводу цих питань.

Купити тут